OPIS LOKALU
Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze biurowca – widok na stronę zachodnią.
Nowoczesne ledowe oświetlenie, przyciemniane szyby, otwieralno – rozwieralne okna, klimatyzacja, przemysłowa wykładzina podłogowa czynią z lokalu komfortowe miejsce, które doskonale nadaje się do pracy nawet kilku osób wymagających ciszy, komfortu i wysokiego poziomu łączy teletechnicznych oraz internetowych. Ze względu na usytuowanie w lokalu węzła wod. – kan. istnieje możliwość aranżacji aneksu kuchennego.
Możliwe prowadzenie różnej działalności w tym usługowej np. krawiectwo, fryzjerstwo, kosmetykę, porady psychologiczne itp.
Dostęp do lokalu: winda, schody. Wejście z holu głównego.
Najemca może podłączyć Internet od różnych dostawców – w tym światłowodowy (zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich) – wg własnego wyboru i swojej umowy z tym dostawcą.
W budynku zlokalizowane są:
– popularny dyskont spożywczy,
– agencja Poczty Polskiej,
– bar z dobrym, domowym jedzeniem – także na wynos.
Zapraszamy do kontaktu.